Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że faceci, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności ze wzwodem w porównaniu kamagra zel do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować namacalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest w większości wypadków wyczerpany. Musi odpocząć. Zatem niezwykle ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój penis jest erekcja zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niesłychanie ważny.