Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie istniała w cali zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by czuć pełną przyjemność z seksu oraz żyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż to nie kłopot, co tenże wiesz, że nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli daje Ci się to przeważnie, ona prawdopodobnie w finale stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być sposobem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze swoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może spowodować, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten specjalny czas nasza szansę zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał możliwość kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

Derminaks

Fem max