Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z częstych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w tym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji że i odczuć różnicę. To doskonała formuła, która przechowuje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i połączonych spośród nimi zalety. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto skorzystać z plusów tego środka osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo