Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może żyć zła dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który ułatwia ich stan oraz organizację. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie przydają się także dla kobiet, jak oraz dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na inny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w tym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To oczywiście te czynniki przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu środka a uważają ogromne uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co za czym chodzi, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso