Śniłeś o idealnej formie, jednak niełatwo o taki rezultat? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najłatwiejsze aktywne pierwiastki stosują Ci pewność, że Twój testosteron, na który tak bardzo pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze byliśmy oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i energii jeszcze nie nie było właśnie oczywiste i bliskie.
Cerberus

Gdy chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który umożliwia na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny jest wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest wydajnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na dobrym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak funkcjonował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Okazało się, iż jest chęci do kształtowania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jak właściwie pamiętać o siebie. Tę wiedzę kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to duży mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )