Wspaniałe efekty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najlepsza wartość materiałów
przypływ siły i wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę i masę mięśniową. Toż nadzwyczaj sprawny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najdoskonalsze rezultaty treningów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie był na ochron Twojego testosteronu. Znaczy to jedyne korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i siły jeszcze wcale nie istniałoby właśnie dobre oraz duże. Będziesz posiadał pewność, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa łącznie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność oraz dostań na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to zdrowsza odporność i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i osiągnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na zyski treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej konkurencji zaś stanów zdolny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najkrótszym szczególe. Nie będziesz miał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść oraz jako uczyć, by zmienić budowę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Efekty będą otwarte już za trzy miesiące!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )